Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Таблички

Табличка - це виріб, який вказує на щось або надає певну інформацію. Їх існує кілька видів, залежно від функції, яку вони виконують.


Найпопулярніші таблички

Одними з найбільш поширених і популярних є таблички на будинок або адресні таблички. На них вказують назву вулиці і номер будинку, щоб будівлю можна було легко знайти. Вони бувають:

Стандартні Табличка з назвою вулиці синього кольору з білим написом певного розміру. Такі замовляють і встановлюють комунальні служби або державні установи. Це загальноприйнятий стиль, і Ви можете замовити таку табличку, щоб дотримуватися стандарту.

Гарні фігурні Такі вироби відмінно виділяються оскільки мають нестандартну форму і можуть бути будь-якого кольору за бажанням замовника. Кріпляться на саму будівлю або часто на паркан, якщо це приватний будинок.

Адресні таблички на будинок з об'ємними літерами. Дуже міцні і надійні. Завдяки особливій технології виріб виходить суцільнолитим і дуже довговічним.

З підсвіткою – ідеальне рішення для офісу, кафе, для салону або магазину, щоб їх легко було знайти в темний час доби.

У нас можна купити табличку на будинок будь-якого розміру, дизайну і форми в Хмельницькому і з доставкою по Україні.


Інші види табличок

«Графік роботи», «Відкрито / закрито». Використовуються магазинами, кафе, ресторанами, фірмами для оповіщення відвідувачів про час роботи закладу або компанії.

Таблички на вхід Кріпляться на фасад будівлі державних установ і закладів, а також приватних фірм. На них розміщують назву, логотип компанії, додатково може вказуватися перелік послуг.

Вказівні Як правило мають форму стрілочки, що вказує в потрібному напрямку, щоб допомогти клієнту знайти потрібний офіс або кабінет.

Заборонні таблички Встановлюються з метою перешкодити не бажану дію - заборонити куріння в певному місці, вхід стороннім в певні приміщення.

Табличка на двері. Використовується в школах, університетах, лікарнях, інших державних і приватних компаніях. Кабінетна табличка вказує ПІБ людини, якій належить кабінет і її посаду. Також вона може вказувати назву самого кабінету.

Світлодіодні таблички «Відкрито». Найбільш часто використовується в кав'ярнях, вуличних магазинчиках, щоб привернути увагу клієнта в темний час доби і вдень за рахунок динамічної підсвітки.


Виготовлення табличок - які матеріали використовуються і скільки часу це займає?

Найбільш часто використовуваним матеріалом при виготовленні є пластик ПВХ різної товщини - від 2 до 5 мм. На спеціальній плівці друкується або вирізається з напис, і наклеюється на пластик. В результаті виходить табличка, яка не вигорає на сонці протягом декількох років і не боїться вологи. Ціна залежить від дизайну і складності. Виготовлення табличок із пластику займає 2-3 дні.

Досить часто у виробництві використовується такий матеріал, як полістирол. Виглядає красиво і солідно. Напис виходить об'ємним оскільки шрифт виливається окремо, а потім припаюється, щоб виріб вийшов суцільнолитим. Встановлюється зовні будівлі. Виготовлення займає близько 14 робочих днів. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка».

Зображення з прикладами робіт дивіться на нашому сайті. Ви можете купити таблички і забрати самостійно з нашого офісу в місті Хмельницький або замовити доставку в будь-яке місто. Надійно пакуємо і відправляємо продукцію по Україні.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00