Завантаження...

Get in touch today

It seems that only fragments of the original text remain in the Lorem Ipsum texts used today. One may speculate

Customer care:

+001 234 567 890

Email Address:

[email protected]

Office Address:

4461 Cedar Street Moro, AR 72368

Office Time:

Mon - Fri 08:00 - 19:00

Запит на прорахунок

Штендери

Штендер - це потужний рекламний інструмент, який використовується для залучення додаткової уваги до магазину, кафе чи ресторану. Призначений для зовнішнього використання. Розташовується недалеко від рекламованого закладу, щоб привернути увагу або допомогти його знайти.

Дану конструкцію встановлюють в людних місцях так, щоб її важко було не помітити або обійти, не звернувши уваги. Через це її ще називають «спотикачка».

Штендер часто можна побачити біля салону краси, турагентства, магазину, ресторану або кав'ярні. На ньому розміщують інформацію про акції, знижки, послуги або продукцію та ціни.

Велика перевага даного виду реклами в тому, що штендери вуличні дуже мобільні, їх легко переносити та встановити в іншому місці, що дозволяє збільшити охоплення потенційних покупців. Якщо люди звикли бачити штендер Вашого магазину біля входу, перенесіть його на інше місце або іншу сторону вулиці, щоб інші також звернули на нього увагу.


Види штендерів

Найпростіший і найменш дорогий - це Т-подібний штендер. Його стандартні розміри - 60x90 см. Має металевий каркас, основа з оцинкованого металу. На основу наклеюється водонепроникна плівка Оракал, так що рекламі не страшний дощ і вигоряння на сонці. Має дві рекламні площі. Плюсом є його ціна і міцність. Мінус - погана стійкість в сильно вітряну погоду.

Найбільш популярним є Л-подібний спотикач. Їх є кілька видів:

    • Л-подібний штендер із труб. Він дуже міцний і стійкий навіть у вітряну погоду. Каркас виготовлений з металевих труб. На основу з оцинкованого металу наноситься реклама, надрукована на плівці Оракал, яка стійка до вигорання і вологи. Розмір - 60х110 см. Легко складається, зручний в транспортуванні.
    • Дерев'яний штендер. Може бути одностороннім або двостороннім. Каркас зроблений з дерева, рекламне поле - крейдяна дошка. Вся інформація наноситься вручну, за допомогою крейди. Плюс в тому, що можна легко змінити інформацію на більш актуальну. Дуже популярним стало наносити малюнки на таких штендери, щоб зробити рекламу більш цікавою і привабливою. Крейдяний штендер легкий, але стійкий, його легко переносити. За стандартом каркас забарвлюється в коричневий, але може бути і іншого кольору.
    • З клік системою. На каркас з двох сторін встановлюються клік-система формату А1 60х84 см. Величезним плюсом даної конструкції в тому, що реклама на даному штендери легко змінюється. Ви самі або Ваш співробітник зможе самостійно замінити постер за декілька хвилин. Легкий, його зручно переносити.

Ростовий штендер. Нетипова конструкція, виконується під індивідуальний запит клієнта. Фігурний штендер часто має форму морозива, стаканчика кави, чоловіки або жінки, або будь-якиго іншого виду продукції, яку виробляє або продає клієнт. Складається з металевого каркаса і основи з композиту, яка обклеюється водонепроникною плівкою Оракал. Даний штендер - дуже нестандартний вид реклами, який привертає набагато більше уваги.


Терміни та вартість

Виготовлення Т- і Л-образних штендерів займає 4-5 робочих днів. Фігурних - 5-7 днів. Виробляємо в Хмельницькому, надійно пакуємо і отравляем в будь-яке місто України. Більш детально про умови замовлення, оплати і доставки читайте в розділі «Оплата і доставка». Штендер має різну вартість, ціна залежить від виду і розміру виробу. Фото наших робіт можна подивитися на сайті. Якісний штендер для Вашого бізнесу можна купити у нас, замовивши в Інтернеті, по телефону або особисто в нашому офісі в місті Хмельницький.

Адреси наших представництв

Тут ви зможете замовити послуги з брендингу, поліграфії, зовнішньої та інтер'єрної реклами, широкоформатного друку, сувенірки, розміщення реклами та інтернет-реклами, щоб підсилити відомість та популярність вашого бренду, залучити увагу клієнтів та забезпечити стабільний ріст бізнесу.

м. Шепетівка Замовити рекламу у Шепетівці →
м. Ізяслав Замовити рекламу у Ізяславі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Житомир Замовити рекламу у Житомирі →
м. Звягель Замовити рекламу у Звягелі →
м. Бердичів Замовити рекламу у Бердичеві →
м. Коростень Замовити рекламу у Коростені →
м. Коростишів Замовити рекламу у Коростишеві →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Славута Замовити рекламу у Славуті →
м. Теофіполь Замовити рекламу у Теофіполі →
м. Овруч Замовити рекламу у Овручі →
м. Дрогобич Замовити рекламу у Дрогобичі →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Стрий Замовити рекламу у Стрию →
м. Борислав Замовити рекламу у Бориславі →
м. Трускавець Замовити рекламу у Трускавці →
м. Самбір Замовити рекламу у Самборі →
м. Стара Синява Замовити рекламу у Старій Синяві →
м. Віньківці Замовити рекламу у Віньківцях →
м. Калинівка Замовити рекламу у Калинівці →
м. Миколаїв Замовити рекламу у Миколаєві →
м. Жидачів Замовити рекламу у Жидачеві →

Вам потрібен проєкт? Залиште звернення

Зв'яжісться з нами сьогодні

Ми обов'язково розглянемо ваше звернення і надамо відповідь у найкоротший термін.

Адреса:

вул. Подільска, 93 2-й поверх, м. Хмельницький, 29000, Україна

Телефон:

+38 093 770 82 82

Мобільний:
(Viber/Telegram)

+38 068 770 82 82

Режим роботи:

Пн - Пт 09:00 - 18:00